به علت شیوع ویروس کرونا تمامی برنامه و روند زندگی افراد تغییر کرد. هر ساله اتفاق هایی باعث تحول افراد می گردد که کرونا بخش عظیمی از آن را سهیم شد، بیماری افراد و بستری شدن آن ها، بیکاری و افت کارها را در بر داشت که شرکت های بیمه به فکر راه چاره برای رفع این مشکلات افتادند و بیمه کرونا را در پوشش های دیگر قرار دارند. هزینه درمان کرونا با بیمه و زمان مدت بیماری نیازمند یک کمک دهنده توانگر است که با انتخاب بهترین بیمه می توانید از نگرانی های خود کمی بکاهید. برای اطلاعات بیشتر با سامانه نماینده همراه باشید.

استعلام بیمه کرونا

 

 

در شرکت های بیمه معمولا پوشش‌ها و هزینه کرونا با انواع بیمه ها به دو بخش درون سازمانی و برون سازمانی (ارائه شده به بیمه‌گزاران) تقسیم می شوند. در ادامه برخی از تمهیدات شرکت بیمه را برای شما شرح می دهیم:

الف) پوشش بیماری کرونا حتی برای مسافران خارج از کشور

بعضی از شرکت های بیمه پوشش بیمه کرونا را برای افرادی که به کشورهای خارجه سفر می کنند قرار داده‌اند. افراد می توانند با خرید بیمه مسافرت خارج کشور بدون اینکه هزینه اضافی پرداخت نمایند حتی در زمان ریسک و خطر از این مورد مهم و کاربردی در سراسر جهان بهره مند گردند.

ب) پوشش کرونا در بیمه عمر

در زمانی که کرونا بسیار همه گیر شده است و یکی از مهم‌ترین دغدغه افراد و دور ماندن آن‌ها از این بیماری شده است داشتن بیمه کرونا امر بسیار واجبی تلقی می شود. با داشتن این نوع بیمه افراد می توانند تا سقف 300 میلیون کمک هزینه، وام، برداشت از حساب و پرداخت هزینه درمانی و… دریافت کنند.

د) حمایت از طرح ملی درمان بیماران مبتلا به کرونا با پلاسمای خون

شرکت بیمه گر به عنوان مسئول اجتماعی و کمک دهنده به این بیماری، حمایت از طرح اعطای پلاسمای خون را به عهده گرفت تا کمک بزرگی به افراد کرونایی شود.

ه ) طرح بیمه کرونا

شرکت های بیمه همواره سعی دارند حامی افراد در تمامی پوشش ها باشند. پوشش کرونا یکی از معضل های امروزی هر خانواده است که جز مهم‌ترین نگرانی ها به شمار می آید. هزینه بالای درمان، آزمایشات، بیکاری و افت کار و درآمد در زمان قرنطینه یکی دیگر از دغدغه های افراد می باشد. بیمه کرونا در نظر دارد که برای تمامی موارد مبلغی را در نظر بگیرد تا بتواند تا حد چشمگیری از دغدغه افراد بکاهد.

چه شرکت هایی بیمه کرونا را ارائه می دهند؟

  • بیمه سامان
  • بیمه دی
  • بیمه سلامت
  • بیمه ملت

توجه داشته باشید که بیمه هایی مانند عمر و بیمه تکمیلی زیر مجموعه ای از تمام بیمه ها به حساب می آیند. در زیر برای شما دو نوع از بیمه های رایج را شرح می دهیم:

  •  بیمه تکمیلی : هزینه این بیمه برای درمان و کرونا مبلغ 49 هزار تومان می باشد. که اگر طرف قرارداد با مراکز مربوطه باشند بدون هزینه با کدملی پذیرش می شوند و اگر مراکز غیر مربوطه باشد هزینه درمان را می توانند از بیمه دریافت نمایند.
  •  بیمه سلامت : هزینه داروهای بخش بستری شده ها هزینه ی حدود 894 میلیارد شده است و هزینه بستری آن ها 2 میلیارد و 700 میلیون تخمین خورده که صندوق بیمه سلامت برای افراد آن هارا در نظر دارد. هزینه تست PCR در بیمارستان دولتی 252 هزار تومان و در بخش سرپایی حدود 70 درصد یعنی 176 هزار تومان و در بخش بستری 90 درصد حدود 226 هزار تومان می باشد. برای هزینه مراکز خصوصی بعد از پرداخت هزینه می توانند هزینه آن را از بیمه ظرف یک هفته تا یک ماه دریافت کنند.

جهت مشاوره برای بیمه کرونا با شماره های 02166470165 و 09121340008 تماس بگیرید.

مزایای بیمه کرونا

 

 

  • پرداخت و تقبل هزینه درمان و بستری حداکثر 20 میلیون تومان
  • پرداخت 200 میلیون تومان خسارت برای شخصی که در اثر کرونا فوت گردیده است.
  • تقبل هزینه مرخصی و ایجاد استعلاجی برای بیمار کرونایی به‌ازای هر روز بیکاری 300 هزار تومان

مشخصات بیمه‌نامه کرونا

شرکت های بیمه طرح های مختلفی را برای پرداخت بیمه در نظر دارند که در زیر تمامی آن ها را با هزینه برای شما شرح داده ایم:

طرحطرح برنزیطرح نقره ایطرح طلاییطرح پلاتین
سرمایه فوت5000000070000000100000000200000000
هزینه بیمارستانی500000070000001000000020000000
غرامت روزانه بستری به مدت یک ماه100000200000250000300000
حق بیمه به ازای یکسال167500250100348000344000
حق بیمه به ازای شش ماه121018180697251430465290
حق بیمه به ازای سه ماه67000100040139200257600

ارزان ترین بیمه کرونا چه بیمه ای است؟

برای فهمیدن و دریافت ارزان ترین بیمه کرونا می توانید به سامانه نماینده مراجعه کنید و از راهنمایی آن بهترین بهره را ببرید. با این حال شما می توانید به سایت های بیمه ای مانند بیمه عمر که پوشش کرونا را دارا هستند مراجعه و کنید و مزایا و هزینه آن ها را با یکدیگر مقایسه کنید. به این صورت می توانید ارزان ترین آن را پیدا کنید و از آن بهره مند شوید.

بهترین بیمه کرونا کدام بیمه است؟

بعد از مقایسه سایت های بیمه و داشتن پوشش کرونا باید به مواردی نظیر میزان پرداخت خسارت، توانا بودن شرکت بیمه، تخفیفات و جشنواره ها، داشتن پوشش های دیگر توجه کنید. بعد از بررسی تمام این مراحل می توانید بهترین بیمه کرونا را خریداری نمایید. که در روند خرید بهترین بیمه کرونا از سامانه نماینده غافل نشوید.

نحوه خرید بیمه کرونا

 

 

شخص بیمه گزار بعد از ثبت نام در بیمه مورد نظر خود وارد سایت آن می شود. بعد از وارد کردن اطلاعات مربوطه می توانید طرح مورد نظر خود را برای هزینه درمان کرونا با بیمه استعلام بگیرید و بهترین آن را انتخاب کنید. شرکت بیمه بعد از پرداخت آنلاین هزینه توسط بیمه گزار به صورت رایگان آن را برای فرد ارسال می نماید.

سوالات متداول

1.آیا بیمه کرونا به خاطر بیکاری خسارت می پردازد؟

بله بیشتر شرکت های بیمه ای که دارای هزینه درمان کرونا با بیمه هستند، به علت بیماری و بستری بودن افراد مبلغ 300 هزار تومان به بالا را برای آن‌ها در نظر می گیرد.

2.در صورت فوت شخص بیمه کرونا خسارت می پردازد؟

هزینه درمان کرونا با انواع بیمه‌ها برای فوت شخص حدود 200 میلیون به خانواده شخص متوفی می پردازد.

3.پوشش هزینه بیماری کرونا و درمان آن به چه صورت است؟

در بیمه نامه حدود 20 میلیون تومان برای درمان بیماری و بستری شدن فرد در نظر گرفته شده است.

تفاوت طرح‌های بیمه کرونایی چیست؟

شرکت‌ها شرایط متفاوتی در عرضه بیمه کرونا دارند برای مثال بیمه سامان دارای طرح های بسیاری اعم از برنزی، نقره‌ای، طلایی و پلاتین است. که هر کدام از این طرح‌‌ها و هزینه درمان کرونا با بیمه و سقف پوشش‌ها و حق بیمه متفاوتی برای خود بیمه‌نامه دارند.

حرف آخر

برای خرید بیمه کرونا یا هزینه درمان کرونا با انواع بیمه باید بیمه های مد نظر خود را مشخص کنید و بعد از تحقیق و بررسی مزایا و تخفیفات و شرایط مربوطه ان را انتخاب نمایید. داشتن بیمه ای که پوشش کرونا را دارا باشد بسیار مهم و کارآمد در زمان حال کرونایی است که تا حد بسیار بالایی می تواند نگرانی‌ها را بکاهد و افراد را در زمان بیماری یا افت کار یاری نماید. برای خرید بیمه کرونا می توانید از راهنمایی های سامانه نماینده که به طور رایگان برای شما ارائه داده شده است بهره مند گردید.